Коломия Єднає

Коломия https://www.booked.net
+10...+20° C
Background Image

Бісероплетіння

Kolomyia.Travel / Бісероплетіння

Бісероплетіння

площа Відродження, Коломия, Івано-Франківська область, Украина

Бісероплетіння – загальна назва для ряду хендмейд-технік, основним матеріалом для яких є бісер.
Цей вид рукоділля – один з найпопулярніших та демократичних: для того, щоб його освоїти, не потрібно володіти особливими художніми навиками. Разом з тим, бісероплетіння вимагає уважності та послідовності в діях, воно навряд чи припаде до душі людям, які не терплять монотонної роботи. Техніку можна віднести до числа «медитативних» видів хендмейд – вона дозволяє відволіктися та «розвантажити» розум.

Для бісероплетіння необхідний мінімум матеріалів – власне, сам бісер, тонка голка з вузьким вушком, нитка, волосінь, рідше – дріт (в залежності від виду плетіння). Особливе обладнання потрібно тільки для плетіння на верстаті. Крім того, для виготовлення бісерних прикрас може знадобитися додаткова фурнітура: застібки та подовжувачі для намист та браслетів, швензи для сережок. Також бісер можна комбінувати з іншими матеріалами: стрічками, хутром, тканиною, натуральним каменем та перлинами.

Бісероплетіння можна освоїти самостійно – за допомогою схем та інструкцій, яких чимало в Інтернеті. Там же без праці вдасться знайти ілюстровані та відео майстер-класи, які допоможуть розібратися з основними тонкощами та нюансами складних схем та технологій. Асортимент видань, присвячених різновидам бісерного плетіння досить широкий. В більшості своїй книги-самовчителі добре ілюстровані, містять докладні інструкції.
Але,  найкращий спосіб навчання – живий майстер-клас, курси або уроки у досвідченого майстра, особливо якщо ви вже розібралися з азами і збираєтеся перейти на новий рівень володіння технікою.

 

Майстри Коломийщини

Прізвище,ім’я Адреса Номер телефону Короткий опис Фото робіт
Кушнір Ганна с. Корнич 0687270830 Майстриня виготовляє прикраси з бісеру(сережки, намисто, браслети)

Вартість робіт – від 50 до 500  гривень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Танчинець Оксана с. П’ядики (03433)9-72-77

0965173654

 Майстриня займається виготовленням жіночих прикрас з бісеру, як давні класичні ґердани, кризи, так і сучасне намисто.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Price:

50 - 450 (грн)
No Reviews

площа Відродження, Коломия, Івано-Франківська область, Украина

Побудувати маршрут
Імя
Написати листа