Коломия Єднає

Коломия https://www.booked.net
+10...+20° C
Background Image

У Коломиї пройде гастрономічний конкурс

 

9 квітня в кабінеті першого заступника міського голови Володимира Григорука за ініціативи відділу економіки, інвестиційної політики та енергозбереження відбулася інформаційна зустріч з питань розвитку туризму з представниками готельного та ресторанного господарства.
Основна мета – налагодження партнерських відносин з представниками місцевої влади та бізнесу для розвитку туристичної індустрії міста.

Було запропоновано звернути увагу на маркетинговий напрямок популяризації міста в сфері гостинності, зокрема:

схвалено ідею щодо проведення тематичного конкурсу “Смачна візитівка Коломиї” за участі закладів харчування.

Мета конкурсу – формування туристичної привабливості міста, визначення кулінарної страви, яка стане брендом і символом нашого міста;
– розвиток гастрономічного туризму;
– організація і проведення щорічного гастрономічного фестивалю;
Також схвалена ідея розвитку міста в напрямку ділового туризму (на умовах співпраці з КП “Коломийський центр туризму і дозвілля”).

Оскільки зростає попит на категорію бізнес-туристів та на ділові подорожі.

Тому важливо в перспективі розвитку готельних та ресторанних закладів враховувати підвищення ефективності їх діяльності.

Результатом зустрічі стала готовність представників бізнесу брати активну участь у подальшому процесі розвитку нашого міста в даних напрямках та на перспективу створення асоціації місцевих представників туристичного бізнесу.